טיפולי ילדים

טיפולי רפואה משלימה מתאימים לכל הגילאים, מגיל 0-120. לתינוקות נמליץ בדרך כלל על רפואה סינית ו/או רפלקסולוגיה. ילדים גדולים יותר יכולים לקבל גם שיאצו וטווינא בנוסף לרפואה סינית ורפלקסולוגיה.

אנו רואים תוצאות טובות ומהירות אצל ילדים. 

הטיפול בילדים ותינוקות באמצעות הרפואה הסינית נעשה מקובל יותר ויותר ואף נתמך ומקבל חיזוק מרופאי ילדים. הורים רבים מגלים את יתרונות הרפואה הסינית ויכולתה לענות ולסייע במקרים בהם התחום הקונבנציונאלי לא נותן מענה. אנו מאמינים בשילוב בין הרפואה הסינית לרפואה המערבית ומציאת הפתרון היעיל והבטוח מתוך בחירה מושכלת והכרות עם היתרונות והחסרונות של כל אחת מן השיטות.

הטיפול כולל דיקור בעזרת מחטים עדינות מאד, שונישין, צמחי מרפא, נרות הופי ועוד.

מהו שונישין?

שונישין היא שיטת דיקור לילדים ללא מחטים. 
זוהי שיטת טיפול יפנית מיוחדת לטיפול בילדים, אשר פותחה באמצע המאה ה- 17, בה הוחלפו המחטים הסיניות המסורתיות בכלי מתכת עדינים שאינם מוחדרים לגוף .
מטרתם הייתה למנוע את הפחד, הכאב והתגובה הרגשית שנוצרים בילד (ולעיתים בהורה) המגיע לטיפול בדיקור וליצור טיפול ידידותי ויעיל.
בעזרת כלים אלו, ניתן לגרות את נקודות הדיקור, המרידיאנים (ערוצי האנרגיה) וחלקים שונים בגוף בהתאם לבעיה. התחושה המורגשת בזמן הטיפול היא תחושת ליטוף , גירוד קל או דגדוג.  תוך כדי הטיפול הילד יכול לשבת לצד הוריו , לשחק או לקרוא ספר.
הטיפול מתאים לגילאי 0-12.

 ניתן לטפל במגוון רחב של בעיות כמו:

מערכת הנשימה: אסטמה, ברונכיטיס, דלקת ריאות, קוצר נשימה.
מערכת עיכול: שלשולים כרונים , עצירות , כאבי בטן , COLIC
מחלות חורף: שפעת, הצטננות דלקת גרון.
בעיות באוזניים: דלקות אוזנים, נוזלים באוזניים.
שקד שלישי, שקדים מוגדלים.
חיזוק מערכת החיסון.
הפרעות שינה.
הרטבת לילה.
ADHD
כאבי שיניים.
ועוד...

משך הטיפול: הטיפול בילדים קצר יותר ממבוגרים. אורך הטיפול הכולל תשאול ואבחון נע בין 10-15 דקות לתינוקות ופעוטות ועד 40 דקות לנוער ומתבגרים.