מהם 7 היתרונות של מרפאה קהילתית לרפואה משלימה?

פיקוח הדוק על המטפלים, היצע גדול של סוגי טיפולים, זמינות גבוהה, הנהלה מסודרת ומחיר נמוך יותר – הם רק חלק מהיתרונות של מרפאה קהילתית לרפואה משלימה

 רפואה משלימה נכנסת יותר ויותר לתפריט הטיפול והתחזוקה הסטנדרטי שלנו. בבואנו לבחור מטפל.ת באפשרותנו לבחור במטפלת פרטית או במרפאה לרפואה משלימה המאגדת בתוכה מגוון טיפולים אלטרנטיביים ומספר רב של מטפלים ומטפלות.

למה לבחור במרפאה קהילתית לרפואה משלימה?

  • ייעוץ והתאמה אישיים על ידי אשת/איש מקצוע –  ניתן להתייעץ עם אדם מקצועי על מנת להתאים את התהליך הטיפולי המדוייק לכל אחת ואחד, את המטפל.ת ואת סוג הטיפול הנכון לו ביותר.
  • מבחר גדול של מטפלות ומטפלים מכל תחומי הטיפול – צוות מקצועי ומנוסה שעובד בשיתוף פעולה. ניתן גם לקבל טיפולים משולבים (למשל דיקור+רפלקסולוגיה / שיאצו+נטורופתיה) כדי להגיע לתוצאות אפקטיביות יותר. ברכישת כרטיסיית טיפולים ניתן לשלב טיפולים שונים אצל מטפלים שונים להגברת יעילות הטיפול.
  • מעבר קל בין מטפלות – ניתן לעבור בקלות ממטפלת אחת לאחרת מבלי להתחיל מחדש את כל התהליך טיפולי. התיק הרפואי פתוח למטפלות הרלוונטיות והן חשופות להיסטוריה הרפואית ויכולות גם להתייעץ כי הן חלק מצוות שעובד יחד. פרטיו של התיק הרפואי נותרים חסויים.
  • פיקוח וביטוח – הצוות נבחר בקפידה וכולם מקצועיים ובעלי תעודה, הסמכה וביטוח מקצועי עם נסיון של לפחות שלוש שנים. למרפאה יש מנהל.ת שמרכזת את הנושא המקצועי ואליה ניתן לפנות בכל עניין. במרפאה יש פיקוח שוטף על המטפלות ויש תמיד עם מי לדבר במקרה של תהייה, חוסר שביעות רצון או חלילה אי נעימות כלשהי במהלך הטיפול.
    למרפאה יש את כל הביטוחים הנדרשים אם חס וחלילה קורה משהו.
  • מחיר ידידותי – מחיר הטיפולים במרפאה נמוך דבר שמאפשר לקהל רב יותר להשלים תהליך טיפולי מלא ולהגיע להטבה בריאותית משמעותית.
  • זמינות גבוהה ושירות – המרפאה פתוחה מדי יום ויש מענה אישי נוח של מזכירה בכל שעות הפתיחה. אמצעי התשלום המתקבלים מגוונים.
  • נוחות ונעימות – המרפאה שוכנת במבנה מסודר ויש לה כניסה נוחה וחדר המתנה עם שתיה חמה וקרה. אם עולה צורך במקום ישנו ארון עם תוספי תזונה ופורמולות צמחים סיניות במחירים הוגנים

דרך המשי היא מרפאה קהילתית לרפואה משלימה שהוקמה בשנת 2010 מתוך אג'נדה להנגיש את הרפואה המשלימה לכל אחד ואחת. לכן, המחירים בה נוחים לכל כיס בייחוד ברכישת סדרת טיפולים בה משלמים מראש על מספר פגישות.
צוות המטפלים במרפאה שותף לחזון מכל הלב.
ניתן לשוחח או להיפגש עם נטע, מבעלי המרפאה, לייעוץ והתאמת הטיפול המדוייק עבורכם.
פגישת ייעוץ הינה ללא עלות!

מזמינים אתכם ליצור קשר לייעוץ ותיאום טיפולים כאן

 

 

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday 8:00-21:00
Tuesday 8:00-21:00
Wednesday 8:00-21:00
Thursday 8:00-21:00
Friday 8:00-14:00
Saturday Closed
Sunday 15:30-21:00
דילוג לתוכן