הכירו את צוות דרך המשי – יד ביד במסע של ריפוי

הכירו את צוות "דרך המשי" שיוביל אתכם יד ביד למסע של ריפוי וחיבור

היכנסו לעולם של דרך המשי, מרפאה קהילתית הפותחת את שעריה לכל חברי הקהילה המקומית, המציעה מגוון של טיפולי רפואה משלימה. דרך המשי, השוכנת בלב פרדס חנה, מגלמת את האמונה שלכל אחד מגיעה גישה לטיפולים מחזקים ומאזנים וכאלה המחזקים לנו את הבריאות הפיזית והנפשית.

עם מחירים הוגנים ומחויבות למקצועיות מחד ואנושיות מאידך, דרך המשי הפכה לגן עדן עבור אלו המחפשים טיפול הוליסטי.

בליבה של הקליניקה יוצאת הדופן הזו עומד צוות של מטפלים מסור שאין דומה למומחיותם ומסירותם. מטפלים אלו שנבחרו בקפידה בשל המקצועיות, הניסיון והרוח המטפחת שלהם, מהווים יחידה מגובשת המבטיחה שהמסע של כל מטופל לריפוי יהיה שלם ומקיף. באמצעות תקשורת שוטפת ביניהם, הם יוצרים חוויה שלמה עבור אלה המחפשים את המומחיות של מטפל יחיד או אף של מספר מטפלים גם יחד.

האור המנחה של נטע ענברי ורפאל כתב בפסגת דרך המשי

נטע ענברי כתב, הבעלים של דרך המשי, עומדת כמגדלור של השראה. נטע מוסמכת כמטפלת בכירה בשיאצו, דולה ומדריכת הכנה ללידה, והקדישה את חייה לרווחת הנשים, במיוחד במהלך ההריון והלידה. המגע המטפח שלה והבנתה העמוקה של גוף האדם הנחו מאות לידות, והביאו לאמהות ולילודים איזון והתחדשות. הפילוסופיה של נטע סובבת סביב כוחו של המגע, מתוך אמונה שהוא מהותי לשיווי המשקל הפיזי, הרגשי והנפשי שלנו.

רפאל כתב, מומחה ברפואה סינית ובעלים של "דרך המשי", מביא שפע של ידע לדרך המשי. עם השכלה של ארבע שנים ברפואה סינית והתמחות בצמחי מרפא, רפאל חידד את כישוריו בטיפול בכאב, טיפולי פוריות וטיפולים בילדים. המומחיות שלו משתרעת על צמחי מרפא סיניים ומערביים, והוא פיתח פורמולות הנמכרות במרפאות ובבתי מרקחת בכל הארץ. השקפתו הגלובלית של רפאל מדגישה את החשיבות של אורח חיים בריא בשילוב עם טיפולים ברפואה סינית, ומעודדת מטופלים לאמץ תזונה, פעילות גופנית ומעורבות נפשית לרווחה כללית.

סימפוניה של ריפוי: הכירו את הצוות המלא של דרך המשי

גלי הנגבי סער, מטפלת ברפואה סינית, מתמחה בדיקור קוסמטי וטווינה. אהבתה האמיתית להתחבר עם אנשים, בין אם באמצעות המחט, הידיים או המילים, מלבה את התשוקה שלה לריפוי. תחומי ההתמחות של גלי טמונים בדיקור קוסמטי ובטיפול בנשים וספורטאים. הטיפולים שלה חורגים הרבה מעבר למישור הפיזי, במטרה להשאיר השפעה מתמשכת על כל אדם שהיא פוגשת.

שירה אבן גזית, מטפלת שיאצו מיומנת, מציעה שילוב ייחודי של עיסוי, טווינה, ארומתרפיה, וצמחי מרפא. הגישה שלה לריפוי מעוגנת בכוח המגע, המנחה אנשים לאמץ את הכאב שלהם ללא פחד ולמצוא שלווה בתוכם. שירה מאמינה ביכולת המגע לטפח מודעות גופנית, להכניס רוגע לחיינו ולהשפיע על שינויים חיוביים באורח החיים שלנו. היא רואה בעיני רוחה עולם שבו אנשים יכולים לחיות בבריאות טובה, בשלום עם עצמם ובהרמוניה עם אחרים.

סיגל שנקר, מטפלת ברפואה סינית, בעלת מערך מיומנויות מגוון, המשלב דיקור סיני עם טווינה. לאחר שסיימה את ההסמכה לרפואה סינית והתמחתה בבית חולים בהאנגג'ואו, סין, סיגל הפכה למרצה במכללת רידמן. היא רואה בעצמה תמרור, המנחה את המטופלים לקראת מודעות עצמית גם לאחר שחלפו התסמינים שלהם. תחומי ההתמחות של סיגל כוללים אורטופדיה, בריאות האישה לרבות פוריות והריון ומחזורי חיים שונים. הטיפולים שלה מונעים על ידי האמונה שהרפואה הטבעית מחזיקה במפתח למניעה, ריפוי ותמיכה בכל נושא רפואי.

נורית שני, מוסמכת בשיאצו (מכללת תמורות, 1992), אנמה (מכללת תמורות, 2000), אמפוקו (המרכז ללימודי אנמה ואמפוקו, 2002) ופסיכותרפיה גופנית (המרכז הישראלי לרפואת גוף ונפש, 2018), נורית מיומנת במגוון שיטות ריפוי. בעזרתה תוכלו לגלות את  הריפוי העמוק של שיאצו, טווינה, אנמה, אמפוקו ופסיכותרפיה גופנית. עם ניסיון עשיר, נורית מספקת טיפול מותאם החל מחרדה ועד שיכוך כאב, תוך התמקדות מיוחדת בתמיכה בנשים בהריון. יחד עם נורית תוכלו לחוות את עוצמת המגע בזמן שתצאו יחד למסע טרנספורמטיבי, המותאם לצרכים הייחודיים שלכם.

מאשה ארליך היא מטפלת בכירה מוסמכת בטווינה העוסקת גם ברפואה אנרגטית ושאמאנית. היא השיגה את ההסמכה שלה ממכללת Cypress Campus בשנת 2019. טווינה ורפואה סינית, באופן כללי, הן גישות הוליסטיות הרואות בגוף, בנפש וכל מה שביניהם מרכיבים חיוניים לאיזון טבעי.

כמומחית לטיפול בטווינה, מאשה משתמשת בטכניקת עיסוי סיני עתיקה זו כדי לקדם ריפוי ולהחזיר את האיזון בגוף. טווינה כרוכה בהפעלת לחץ ובמניפולציה של הרקמות הרכות של הגוף, בדומה לצורות אחרות של טיפול עיסוי. עם זאת, טווינה מתמקדת בנקודות ובמרידיאנים ספציפיים בגוף כדי לטפל בחוסר איזון אנרגטי ולקדם את זרימת הצ'י (אנרגיית כוח החיים).

בנוסף לטווינה, מאשה משלבת בתרגול שלה גם רפואה אנרגטית ושאמאנית. גישות אלו מזהות את הקשר בין הגוף, הנפש והרוח ומטרות להחזיר הרמוניה ורווחה ברמות רבות. רפואה אנרגטית כוללת עבודה עם שדות האנרגיה של הגוף, בעוד שהרפואה השאמאנית נשענת על שיטות ריפוי עתיקות יומין וקשרים רוחניים.

על ידי שילוב של שיטות שונות אלה, מאשה מספקת גישה מקיפה ומותאמת אישית לריפוי. הטיפולים שלה שואפים לתת מענה לא רק לתסמינים פיזיים אלא גם להיבטים רגשיים, נפשיים ורוחניים של הבריאות. מטרתה של מאשה היא לעזור למטופליה להשיג איזון והרמוניה בחייהם ולתמוך ברווחתם הכללית.

דנה גורן: מיזוג של רפואה סינית ואומנויות טיפוליות! מוסמכת ברפואה סינית ובשיאצו מאז סוף שנות ה-90, בתוספת הכשרה מיוחדת לעיסוי, דנה היא מטפלת מסורה של ריפוי הוליסטי. באמצעות של דיקור, שיאצו, עיסוי, כוסות רוח, גלי הלם ותרופות פרחי באך, היא מעניקה טיפולים מותאמים לאיזון גוף-נפש מיטבי.

דנה מספקת מענה לצרכים מיידיים תוך התעמקות בהבנה ובטיפול בבעיות הבסיסיות. לא פחות חשוב, היא מחזקת אנשים על ידי חינוך לשיפור אורח חיים המטפחים אושר וחיוניות לטווח ארוך. מהדרכה תזונתית ועד לטכניקות לשיפור השינה, מהמלצות לפעילות גופנית מותאמות אישית ועד תרגילי הרפיה.

עם מומחיות המתפרסת על ילדים, פוריות נשים, הריון, מחזורי חיים ו-ספורטאים, המטרה של דנה היא להדריך אותכם למסע טרנספורמטיבי לעבר בריאות, אושר ונוחות.

איריס מור שגב: ריפוי הוליסטי באמצעות אמנות המגע! איריס המוסמכת מטעם נעמי גולדנברג, ומוסמכת בתטא הילינג מטעם THINK, מאמינה שכוח המגע הוא מעל הכל. היא מספקת ללקוחות מגע שאינו רק מדויק אלא גם מותאם עמוקות לפיזיולוגיה הייחודית ולאופי האישי שלהם. התהליך הטיפולי הוא בעיניה הזדמנות ליצור קשר עמוק עם כל מטופל, תוך התעמקות בהווייתו באמצעות מגע רגיש המקיף את התחום הפיזי והנפשי כאחד. הצטרפו אליה למסע של טיפול הוליסטי, שבו כוח המגע והחיבור גוף-נפש מתכנסים ליצירת מרחב קדוש להתחדשות, שיקום וצמיחה אישית.

קאורי פוג'יקאווה: איזון הרמוניה: דיקור יפני ושיאצו מרגיע! מוסמכת בדיקור יפני, שיאצו ואנמה מהמכללה הרפואית של קיוטו בוצוגן לאקופונקטורה ושיאצו, קאורי מחויבת לספק ריפוי מותאם אישית. עם ניסיון רב מהתרגול בבית החולים המוערך בקליניקה קונישי בקיוטו, קאורי מתמחה בטכניקות דיקור ושיאצו יפני עדין ומנחם. המטרה שלה היא להחזיר את ההרמוניה, לשחרר מתחים ולהקל על כאבי גוף עבור כל אדם שהיא מטפלת בו.

חנה מרום: חיבור נשמה: ריפוי באמצעות מגע! חנה מרום היא מטפלת מיומנת המתמחה בשיאצו, כוסות רוח ואנאפוקו (טיפול בטן). עם הכשרה והסמכות נרחבות, חנה משלבת את המומחיות שלה עם תשוקה עמוקה ללמידה ולאכפתיות. חנה מאמינה בכוחו של הקשר האנושי. דרך הגישה המעשית שלה, היא מקשיבה, מבינה ועדה לניסים המתחוללים בכל מפגש. בהשראת דבריו של המשורר הסופי חאפיז, חנה מאמצת את ההזדמנות ללמוד מכל אדם ולהיות חלק מהמסע המדהים שלו.

תמר אלמוזנינו: מגע מרגיע: הרמוניה לגוף ולנשמה! הכירו את תמר אלמוזנינו, מטפלת מחוננת המתמחה בעיסוי רפואי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שוודי וטיפול בטריגר פוינט. תמר הוסמכה על ידי מכללת רידמן בשנת 2021, התמסרה לאמנות הריפוי באמצעות מגע. תמר מבינה שהגוף שלנו הוא כלים שדרכם מתבטא האני הפנימי שלנו. מתוך הכרה בכך שכאב פיזי יכול להימשך מסיבות שונות, היא יוצרת מרחב בטוח להרפיה, מזמינה את הגוף להחזיר את האיזון ולמצוא הקלה. עבור תמר, מסע הריפוי מקיף גם את הגוף וגם את הנשמה. היא מאמינה שהגוף שלנו מתקשר את סיפורי מוחנו, ולהיפך. מתוך רצון עמוק להעניק בהירות ולהקל על הכאב, תמר מציעה טיפולים מותאמים אישית החובקים את כוח המגע. כרקדנית וחובבת תנועה, התשוקה של תמר למלאכתה זורחת בגישה הטיפולית שלה. היא מאמינה בכל ליבה בפוטנציאל הטרנספורמטיבי של עבודתה ושמחה במתן נחמה וטיפול לאלה שהיא מטפלת בה. לדעתה של תמר, הקיום שלנו הוא נתיב של חיבור ומסע לגילוי מחדש של אהבה, הן בחיים והן בתוך גופנו היקר. עם התמחות בספורטאים ויחידים שחיים בתנועה, תמר מציעה את מומחיותה לתמוך ולטפח את מי שמחפש איזון ורווחה.

נורית טבנקין: נורית טבנקין, מטפלת מומחית ברפלקסולוגיה, שיטת המסע, EMF, דמיון מודרך, ריפוי, רייקי ועוד שיטות טיפול רגשיות-נפשיות-רוחניות. הוסמכה ברפלקסולוגיה על ידי מכללת פסיפיק בשנת 1995, עם הסמכות נוספות בשיטות ריפוי שונות, נורית הקדישה את חייה לריפוי אינטואיטיבי. מאז ילדותה נורית הייתה אשת סוד, מושכת אנשים לחלוק את הבעיות והחוויות שלהם. עם יכולת טבעית להקשיב, לייעץ ולאהוב, היא תמיד הייתה מגדלור של תמיכה. הקשר העמוק של נורית עם ילדים הוביל אותה לעבוד כמטפלת בילדים בקיבוץ, וטיפח את רווחתם. אהבתה של נורית לאנשים והרצון לעזור להם להתחבר לעצמם הם הכוחות המניעים מאחורי הגישה הטיפולית שלה. היא מאמינה שבעזרה לאחרים היא גם עוזרת לעצמה. מחבקת השראה ויצירתיות, הטיפולים של נורית חדורים בתחושת התרוממות רוח. עם ניסיון רב בעבודה עם מצבים שונים, לרבות חרדה, מתח, דיכאון, בעיות פוריות, סרטן, מחלות אוטואימוניות ועוד, נורית מביאה לעיסוקה שפע של ידע ומומחיות. הטיפ שלה לכולם הוא פשוט: לנשום עמוק, לחייך לעתים קרובות, ולשתות מים מטהרים. מתמחה בילדים, נוער ומחלות קשות, נורית טבנקין מציעה אור מנחה על דרך הריפוי, עוזרת לאנשים להחזיר את האיזון ולמצוא נחמה במסעם.

שי אייל: שיקום גוף מלא והרמוני! שי אייל, מטפלת יוצאת דופן המתמחה בעיסוי רפואי ורקמות עמוקות,  כוסות רוח וטיפול בנקודות טריגר. הוסמכה על ידי מכללת רידמן בשנת 2020, המסע של שי עצמה עם פיברומיאלגיה הובילה אותה לגלות את כוח הריפוי העצמי ולצאת לדרך הטיפול. לאחר שניצחה על האתגרים שלה, הטיפולים של שי נטועים בצמיחה אישית, למידה עצמית והעצמה. על ידי סיוע למטופלים להבין את הגורמים לכאבם ומתן כלים מעשיים להקלה עצמאית, שי מנחה אותם לחיים נקיים מכאב כרוני. עם מומחיות בפיברומיאלגיה, כאב כרוני ועבודה עם ספורטאים, שי אייל מזמינה אתכם לחקור דרך חיים אחרת. אמצו את האפשרויות של קיום ללא כאב כשאתם יוצאים למסע טרנספורמטיבי של גילוי עצמי.

דניאלה דדון: מגע הוליסטי, טיפול מטפח. התנסו במגע המרפא של דניאלה דדון, מטפלת בעיסוי רפואי הוליסטי הבקיאה ברקמות עמוקות, עיסוי שוודי, טיפול בנקודת טריגר ושימוש בשמנים טיפוליים. מוסמכת על ידי המכללה ההוליסטית בכרכור בשנת 2020, גישתה של דניאלה מתמקדת ביצירת תחושת ביטחון ואמון בקרב מטופליה. מתוך הבנת הצורך העמוק במגע בחייו של כל אדם, דניאלה מאמינה כי המסע הטיפולי מתחיל בביסוס ההיכרות וההדדיות עם הגוף. מתוך הבסיס הזה, היא מעמיקה לתוך רבדים של הגוף והנפש, ומכירה במשחק הגומלין בין רווחה פיזית לרגשית. מתוך הערכה עמוקה לקשר בין הגוף למצבו הרגשי, הנפשי והרוחני של המטופלת, דניאלה מציעה לא רק הקלה פיזית אלא גם את הנחמה של נוכחות מנחמת. הטיפולים שלה מאמצים את כוח המגע ומטרתם לשפר את הרווחה הכללית במספר רבדים. מתמחה בטיפול בנשים, דניאלה דדון מברכת אותך בקליניקה, מוכנה להוות מקלט מרפא שבו תוכלי לשחרר את עומסי היומיום ולצאת למסע טרנספורמטיבי של ריפוי פיזי, נפשי ורוחני.

אנגווץ' לגסה: מטפלת מוסמכת מיומנת בעיסוי רפואי, עיסוי שוודי, ריפוי קבלי, NLP ותקשור. עם התמקדות באהבה עצמית וקבלה, אנגווץ' יוצרת מרחב בטוח למטופלים, ומעניקה טיפול קשוב ומכיל. באמצעות מגע וריפוי אינטואיטיבי, אנגווץ' עוזרת לאנשים להתחבר מחדש לגופם, לרגשותיהם ולנשמותיהם. הצטרפו ל- אנגווץ' למסע טרנספורמטיבי של גילוי עצמי וריפוי.

ענבר אמיר: ענבר מטפלת שיאצו מוסמכת מציעה עולם של רגיעה וריפוי. עם מומחיות שנרכשה ממכללת ברושים, ענבר מתמקדת ביצירת סביבה נוחה ושלווה בה המטופלים יכולים להתמסר לטיפול. מותאמים לצרכים האישיים, מפגשי השיאצו של ענבר מתמקדים בשורש הבעיה, ומבקשים להקל על חסימות וכאבים. באמצעות אומנות המגע העדינה, ענבר עוזרת להחזיר את האיזון וההרמוניה לגוף ולנפש. חווה את הכוח הטרנספורמטיבי של שיאצו ושפר את הרווחה הכללית שלך.

דפנה הראל: מוסמכת ברפלקסולוגיה מטעם מכללת רידמן משנת 2022, מוסמכת בפרחי באך מטעם מכללת רידמן משנת 2020, מוסמכת בצמחי מרפא פיטותרפיה משנת 2022. כששואלים את דפנה במה היא מטפלת, התגובה שלה פשוטה אך עמוקה: אני מטפלת באנשים, לא רק במחלות ספציפיות או בכאב פיזי. מאחורי כל מחלה פיזית או רגשית, מסתתר אדם ייחודי עם משטח עשיר של חוויות, רגשות ושאיפות. בטיפול שלי, אני מאמינה בתוקף בלהכיר ולחקור באמת את האדם שלפניי. באמצעות הקשבה, התבוננות בניואנסים של רגשותיהם, ואפילו הבחנה במילים שלא נאמרו, אני יכולה להתחבר לאנרגיה שלהם ולהילה שהם מביאים אל נוכחותי.

הילה זהבי: לשחרר את כוחה של הרפלקסולוגיה! המומחיות של הילה זהבי, רפלקסולוגית מוסמכת אשר הוכשרה במכללת תלתן, היא הרבה מעבר לרגליים. עם הסמכות נוספות כמטפלת גוף-נפש ומטפלת באנרגיה וריפוי, היא מביאה גישה הוליסטית לטיפול. באמצעות אמנות הרפלקסולוגיה, הילה נוגעת בטביעות הייחודיות שנושאות על ידי כפות הרגליים שלנו, ועוזרות לנו לשחרר כאב רגשי ולמצוא איזון.

שלי מילגרם: היכנסו למרחב בטוח עם שלי מילגרם, מתרגלת מוסמכת בשיאצו, כוסות רוח ומוקסה עם הבנה עמוקה ברפואה סינית. שלי מקשיבה בתשומת לב לצרכי המטופלים שלה, ומאפשרת לקולותיהם להנחות את הטיפול. באמצעות הכוח העדין של השיאצו, היא פועלת להפחתת כאב, קידום רגיעה והחזרת איזון בגוף ובנפש כאחד. שלי מאמינה בתוקף בחשיבות הנוכחות בחיים, והשיאצו מספק את השער המושלם להיות נוכחות מלאה כאן ועכשיו.

צביקה שדה

מטפל בעיסוי רפואי, מוסמך מטעם מכון וינגייט משנת 2021, מוסמך בשיאצו מטעם בי"ס להכשרת מטפלים בגישות הוליסטיות משנת 2003. טיפול עבור צביקה הוא צעידה משוטפת בתהליך. כמטפל הוא שואף לתת  הקלה וכלים להמשך הדרך. תהליך טיפולי מנקודת ראותו הוא תהליך של בניית הרגלים חדשים. הרגלי היום יום הם אלו שיכולים לרפא אותנו או לגרום לנו נזק. הטיפ שלו אליכם – נשימה היא כלי זמין וזול לשיפור איכות החיים שלנו.

חיה כץ רומן: מטפלת בעיסוי הוליסטי, מוסמכת מטעם מכללת שלם משנת 2015.

ניקול בנימין: מטפלת בעיסוי רפואי הוליסטי ורפלקסולוגיה, מוסמכת משנת 2021.

מוכנים לצאת למסע של התחדשות?
קבלו מאיתנו הנחה לסדרת טיפולים בדרך המשי ותחוו את הכוח העצום של ריפוי טבעי.

דרך המשי היא מרפאה קהילתית לרפואה משלימה שהוקמה בשנת 2010 מתוך אג'נדה להנגיש את הרפואה המשלימה לכל אחד ואחת. לכן, המחירים בה נוחים לכל כיס בייחוד ברכישת סדרת טיפולים בה משלמים מראש על מספר פגישות.
צוות המטפלים במרפאה שותף לחזון מכל הלב.
ניתן לשוחח או להיפגש עם נטע, מבעלי המרפאה, לייעוץ והתאמת הטיפול המדוייק עבורכם.
פגישת ייעוץ הינה ללא עלות!

מזמינים אתכם ליצור קשר לייעוץ ותיאום טיפולים כאן

 

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday 8:00-21:00
Tuesday 8:00-21:00
Wednesday 8:00-21:00
Thursday 8:00-21:00
Friday 8:00-14:00
Saturday Closed
Sunday 15:30-21:00
דילוג לתוכן