רפואה משלימה – 5 היתרונות של מרפאה קהילתית מול קופות החולים

במאמר הקודם כתבנו על ההבדל בין טיפול אצל מטפל פרטי ובין קבלת טיפול במרפאה קהילתית לרפואה משלימה. הפעם נעמוד על ההבדל בין מרפאה קהילתית לבין מרפאה משלימה של קופת חולים.
אז מהם 5 היתרונות למרפאה קהילתית לרפואה משלימה?

 

1. משך הטיפול

במרפאה קהילתית כמו דרך המשי, הזמן המוקדש לכל טיפול ארוך יותר.

טיפולי דיקור: בקופות החולים, לרוב, עובדים בשיטת "הסרט הנע".
כל 10 דקות המטפלת רואה מטופל חדש. ב-10 דקות עליה להספיק לערוך תשאול, לשים מחטים ולצאת למטופל הבא בחדר הסמוך. הזמן הזה עשוי להספיק אבל אין די זמן לצלול לעומק לענייני נפש למשל.
בדרך המשי אנו מודעים לחשיבות התשאול והאבחון ומקדישים לכך כ 20-25 דקות לכל מטופל, דבר המאפשר להעמיק ולהביא לתוצאות טיפול טובות ומהירות יותר.

טיפולי מגע: בקופות החולים, גם בטיפולי המגע התחושה היא לרוב של "סרט נע". הזמן הממוצע המוקדש לטיפולי המגע 35 דקות כולל 5 דקות תשאול כך שמשך הטיפול מצטמצם ל- 30 דקות בלבד.
בדרך המשי משך הטיפול הוא לפחות 45 דקות. כך אנחנו מעניקים טיפול מעמיק יותר המקדם ריפוי אמיתי והוליסטי. בנוסף, יש הפסקה של 10 דקות בין המטופלים כדי לאפשר למטפלת לנוח, לשתות משהו, ללכת לשירותים בנחת. אנחנו מאמינים שלהפסקה הזו יש השפעה על איכות הטיפול.

2. מקצועיות הצוות

בדרך המשי,  אנו מקפידים על פיקוח שוטף ועל בחירת צוות מקצועי עם ניסיון טיפולי של שנתיים לפחות, הצוות נבחר בקפידה וכולם מקצועיים ובעלי תעודה והסמכה וביטוחים מקצועיים.

3. שיחת ייעוץ והתאמת טיפול ללא עלות

שיחת ייעוץ מקדימה חשובה על מנת שנוכל להתאים את תוכנית הטיפולים הנכונה לבעייה בה רוצים לטפל.
במרפאה הקהילתית השיחה נעשית על ידי מנהלת המרפאה או איש מקצוע מוסמך והיא ללא עלות.
בקופות החולים נעשית שיחת ייעוץ בתשלום.

4. אווירה ביתית

במרפאת דרך המשי חשוב לנו שהאווירה תהיה נעימה, חמימה וביתית בדומה לאווירה בחדר טיפולים בקליניקה פרטית. למעשה, מרפאה קהילתית כמו דרך המשי היא שילוב בין התפיסה ושיטת הטיפול הסינית המקובלת בבתי חולים בסין בהם מקבלים טיפולים באולם אחד גדול, לבין הרצון לתת יותר פרטיות ולהתאים את הגישה לתרבות הישראלית לכן הטיפולים מתקיימים בחדרים נפרדים.

5. עלות הטיפול

מחירי הטיפולים במרפאה קהילתית הם נוחים וידידותיים ודומים למחירים שגובים בקופות החולים. לעיתים המחיר לטיפול או לסדרת טיפולים נמוך או גבוה יותר במעט (תלוי בסוג הטיפול ובקופה). חשוב לבדוק בדיוק איזו תמורה מקבלים ולהחליט בהתאם לכך.

דרך המשי היא מרפאה קהילתית לרפואה משלימה שהוקמה בשנת 2010 מתוך אג'נדה להנגיש את הרפואה המשלימה לכל אחד ואחת. לכן, המחירים בה נוחים לכל כיס בייחוד ברכישת סדרת טיפולים בה משלמים מראש על מספר פגישות.

צוות המטפלים במרפאה שותף לחזון מכל הלב.

ניתן לשוחח או להיפגש עם נטע, מבעלי המרפאה, לייעוץ והתאמת הטיפול המדויק עבורכם.

פגישת ייעוץ הינה ללא עלות!

מזמינים אתכם ליצור קשר לייעוץ ותיאום טיפולים כאן

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday 8:00-21:00
Tuesday 8:00-21:00
Wednesday 8:00-21:00
Thursday 8:00-21:00
Friday 8:00-14:00
Saturday Closed
Sunday 15:30-21:00
דילוג לתוכן